O lekach na potencje

Dlaczego piją wszyscy?

Dlaczego coraz więcej ludzi szuka pocieszenia w szkodliwych nałogach ? Wielkie żniwo zbiera nałóg narkotykowy. Nikotynowy swym zasięgiem obejmuje już nawet dzieci. Podobnie dzieje się z nałogiem alkoholowym.

Alkohol jest utrapieniem i mordercą panoszącym się wśród polskiego społeczeństwa i nie tylko polskiego. Lecz w polskiej rzeczywistości jest on najbardziej widocznym nałogiem zaraz po nałogu nikotynowym. Piją go przedstawiciele wszystkich grup społecznych i wiekowych począwszy od osób w podeszłym wieku, aż po młodzież i dzieci.

Alkoholu nadużywają mężczyźni samotni, jak i ci posiadający rodziny. Piją ludzie prości i ludzie na wysokich stanowiskach. Także wśród kobiet, a szczególnie młodych kobiet istnieje wzrastający wskaźnik nietrzeźwości. Co jest bardzo smutne, gdyż często są one matkami małych dzieci, które są pozostawiane same sobie.

Najgorszą tragedią dla dzieci jest taka sytuacja, gdy w nałogu alkoholowym stacza się ojciec, jak i matka. Jak podają statystyki policyjne sytuacja coraz częściej spotykana wśród młodych małżeństw z dziećmi.

Dlaczego piją dorośli i młodzież?

Czasem bywają zachęceni przykładem innych. Bądź znudzeni beznadzieją życiową, nieumiejętnością radzenia sobie w życiu. Lub chęcią spróbowania trunku w przypadku młodzieży i dzieci, czy chęcią zaimponowania innym.